Web reality

Hledáte byt k pronájmu? Chcete prodat byt? Sháníte ke koupi rodinný dům? Chtěli byste si pořídit chatu nebo chalupu, abyste měli kde jezdit s rodinou na víkendy a prázdniny? Potřebujete si pronajmout novou kancelář? Sháníte pronájem prodejny?

Reality jsou svým vlastním světem. Realitních kanceláří je mnoho. To jako mám prohlížet stovky webů, než najdu nějakou přijatelnou nemovitost, která mi možná nakonec ani nebude vyhovovat, pomyslíte si možná vztekle.

To nemusíte. Jedním z nejnavštěvovanějších a nejznámějších webových adres na českém internetu je server Reality.
úprava webovek

Tento server nabízí katalog nemovitostí nabídky více než 1 000 realitních společností. Jedná se vlastně o takový generátor.

Server rozhodně není na poli internetu žádným nováčkem, založen byl již v roce 1996 a od té doby představuje partnera všem, kteří hledají domov, kancelář nebo vhodný rekreační objekt.

Server samozřejmě umožňuje standardní vyhledávání na základě parametrů byty pronájem, byty prodej, domy, pozemky, komerční, rekreace. Zároveň server nabízí také celou řadu bezplatných služeb, které Vám hledání vysněného objektu mohou pomoci.

K dispozici je například aplikace pro mobilní telefony, která umožňuje využívat služby odkudkoli.

hledání fotek

Asociace realitních kanceláří České republiky

Pokud Vás zajímá z různých důvodů svět realit, měli byste také znát webové stránky Asociace realitních kanceláří České republiky, kde najdete všechny potřebné informace. Asi Vám nemusíme ani říkat, že pokud využíváte služby realitní kanceláře, mělo by Vás v prvé řadě zajímat, zda je členem této asociace.

Činnost asociace je velmi rozsáhlá a na webových stránkách kvalitně zpracovaná. Pro Vás asociace představuje určitou garanci profesionality realitních a makléřských služeb, protože tato oblast ještě relativně donedávna neměla u lidí příliš velkou důvěryhodnost.