Změnit musíte vše

Měli jste to štěstí, že se vám podařil zakoupit postarší domek za velmi výhodnou cenu. Nejprve váháte, zda se pustit do velmi namáhavé rekonstrukce, nebo zda si ponechat pouze stavební parcelu a začít stavět naprosto od začátku. V případě starších domů je třeba počítat s tím, že vám z hodnoty domu zbydou pouze obvodové zdi. Pryč budou muset všechny rozvody, podlahy, střecha a většina vnitřních příček, jelikož současné požadavky na bydlení předepisují velké propojené obytné zóny a elegantní interiér.

stará kůlna

Nakonec zvítězí praktičnost, a ačkoliv by vás lákalo vdechnout nový život starým zdím, začnete zcela od začátku. Při takovém rozhodnutí se jistě můžete těšit na mnohem menší náklady, na rychlejší čas výstavby a na to, že získáváte moderní materiály, které mají lepší užitné vlastnosti. Budete si užívat domu, který bude energeticky méně náročný a z každé místnosti na vás bude dýchat novota a neotřelost. Do takto moderního interiéru se nehodí, abyste pořídili některý ze starších typů doplňků nebo vybavení. Záleží dokonce i na tom, jaké zvolíte vypínače. Vše musí spolu dobře ladit a tvořit jeden celek. Zařízení místností může být rozdílné, ale dodržte několik sjednocujících prvků. Především volte stejnou podlahovou krytinu, stejný typ vypínačů a stejný styl svítidel. Tyto tři prvky se postarají o to, aby byly místnosti v bytě opticky propojeny.

skleněné lustry

Perfektní vypínače jsou unica colors, které se výborně hodí právě do moderních interiérů. Jejich sortiment je sestaven tak, aby v něm měly místo jak elegantní typy vypínačů, tak ty, které působí moderně, avšak nepostrádají kousek hravosti. Ozdobné barevné rámečky jsou zajímavým detailem, který oživí jinak neutrální zařízení pokojů a vzhled celého interiéru. Při tak příznivých cenách a široké možnosti výběru není proč hledat jiné nabídky. Objednejte si co nejdříve!

4.5/5 - (2 votes)